درباره الین اریکه

شرکت تجهیزات صنعتی الین اریکه، به عنوان یک شرکت ایرانی-آلمانی متخصص و پیشرو در زمینه ساخت یا تامین و همچنین تعمیر انواع مکانیکال سیل ، درای گس سیل (DGS)، انواع پمپ و قطعات یدکی پمپ می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1392 در شهر تهران آغاز نمود و به عنوان تولیدکننده و تامین کننده در سامانه الکترونیکی تامین کنندگان و سازندگان وزارت نفت (EP ) و سامانه BIS مجتمع گاز پارس جنوبی ثبت گردیده است.

شرکت تجهیزات صنعتی الین اریکه ضمن استقرار نظام های استاندارد مدیریت های ISO14000 – ISO10004 – 9001 ISO و همچنین 18001 OHSAS در سازمان خود، مشغول به تولید، تامین ، تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات دوار مورد نیاز صاحبان صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور بوده و هم اکنون دفاتر فعال و مراکز تولید و خدمات پس از فروش این شرکت واقع در شهرهای برلین، تهران، عسلویه و ماهشهر مستقر شده است.

یکی از قابلیت های کلیدی این شرکت، ارائه پیشنهادات انحصاری شده برای آب بندی تجهیزات دوار صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و همچنین سایر صنایع مانند آب و فاضلاب، فولاد، مس، سیمان و غیره مطابق با استاندارد های API None ،API وDIN است.

شرکت تجهیزات صنعتی الین اریکه با بهره مندی از دانش روز سیستم های اب بندی که از طریق انتقال تکنولوژی از شرکت های تراز اول آلمانی حاصل شده است، همچنین تیم متخصص و پویای خود،قادر به پوشش تمامی نیاز های تامین، ساخت و تعمیرات تجهیزات دوار به خصوص Mechanical Seal و Dry Gas Seal می باشد.